Jdi na obsah Jdi na menu
 


MČR družstev 2018

16. 8. 2018

Letos se poprvé v dlouholeté činnosti PC Sokol Velim zúčastnil MČR družstev. Hráli jsme první ligu – skupinu B. Hrálo se ve třech termínech, nejdříve 5.5. 2018 v Brně byli naši soupeři hráči Krumsína B s nimiž jsme těsně prohráli 15:16 . Zvykali jsme si na velice zajímavý systém, kdy se současně hraje šest zápasů jednotlivců, poté dva zápasy trojic a na závěr tři zápasy dvojic. V zápase dvojic a trojic musí být vždy jeden tým mix ( to znamená žena a muž) . Hraje se vždy o 31 bodů – jedničky za dva body, dvojky za tři body, trojky za pět bodů. Téhož dne odpoledne jsme nastoupili proti týmu Carreau Brno B, který jsme porazili 24:7

V dalším hracím dni 5.7. 2018 v Medlešicích se nám nedařilo. Prohry s hráči Stolína B 14:17 a Chrupkem Chrudim 14:17 nás zařadily na závěr skupiny.

V třetím hracím dni 12.8. 2018 jsme hráli opět v Medlešicích. Vzhledem k šestičlenné skupině pouze s týmem Sezemic. V tomto zápase jsme zvítězili 17:14.

V závěrečné tabulce jsme obsadili 4. místo. Zajímavostí je, že jsme porazili vítěze skupiny Carreau Brno B a prohráli s posledním Stolínem B.

Byla to pro nás cenná zkušenost, byť finančně velmi náročná. Díky patří všem hráčům, kteří PC Sokol Velim reprezentovali bez jakkékoliv podpory. Jsou to kapitán Pavel Jeřala, Amy Vaňková, Petr Skala, Tomáš Malý, Hana Jeřalová, Václav Jeřala, Martin Škopek a Dominik Vaněk. Všechny zápasy probíhaly v přátelském duchu, soupeři byli zároveň naši kamarádi.

 

Foto soupeřů na rajčeti.

https://pcsokolvelim.rajce.idnes.cz/MCR_druzstev_2018_-_foto_se_souperi/